Szkolenie dla uczniów – bezpieczni w sieci (Przestrzeń from Facebook)

Szanowni Państwo,

poniżej załączamy informację dotyczącą ciekawego szkolenia dla Państwa dzieci. Jest ono organizowane na Facebooku w dniu jutrzejszym (21.05) o godzinie 14:30.

Myślisz, że Internet nie ma już przed Tobą tajemnic? Sprawdź, jakie niespodzianki może kryć i weź udział w szkoleniu o bezpieczeństwie w sieci, organizowanym przez Facebooka na stronie Przestrzeń from Facebook. Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak zabezpieczyć swoje konto w mediach społecznościowych, jakie mogą być konsekwencje cyberprzemocy oraz gdzie możesz znaleźć pomoc i wsparcie. Wydarzenie kierujemy do młodzieży powyżej 13. roku życia. ????‍????????
Szkolenie poprowadzą:

➡️ Agnieszka Jaworska – Product Marketing Manager, CEE w Facebooku,
➡️ Karol Karpiński – Client Solutions Manager, CEE w Facebooku,
➡️ Maciej Kępka – ekspert ds. bezpieczeństwa online w Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3256747094358510/

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół PPP