Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu nagrodzona

Szanowni Państwo,

z ogromną radością i dumą chciałybyśmy poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu uzyskała wyjątkową odznakę Szkoły eTwinning. To wyróżnienie, które otrzymują szkoły z ponad przeciętnymi osiągnięciami w programie, będącymi przykładem propagowania innowacyjnych metod w nauczaniu.

Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:

-praktyka cyfrowa

-praktyka w zakresie bezpieczeństwa

-twórcze i innowacyjne podejście do nauczania

-promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry

-promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli.

Cieszymy się, że w Szkole Podstawowej nr 1w Swarzędzu pracują nauczyciele, którzy nieustannie poszukują nowych metod nauczania oraz podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, których działania przyczyniły się do wyróżnienia naszej szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, w którym znajduje się lista nagrodzonych szkół w Polsce i nie tylko. Poniżej link: https://etwinning.pl/odznaki-szkola-etwinning-przyznane.

E. Nawrocka, M. Bajer, H. Stasińska-Filary

/