ŚWIĘTA W SP NR 1

Czas świętowania i radości

21 grudnia to w naszej szkole szczególny dzień. Zapomnieliśmy o lekcjach
i  stopniach. Panowała świąteczna atmosfera. W gronie swoich koleżanek i kolegów przygotowaliśmy wigilie klasowe. Nie zabrakło ciepłych i serdecznych słów oraz świątecznych łakoci. Cieszyliśmy się z prezentów i wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Niepowtarzalny nastrój przeniósł się także na Konkurs Piosenki Świątecznej.

Młodsze dzieci zaprezentowały przygotowaną kolędę lub pastorałkę. Wszyscy byli bardzo przejęci, ponieważ punktacja liczyła się do Najklasy. W repertuarze była pastorałka  „Gore gwiazda”, „Świeć gwiazdeczko” i wiele innych. Starsi uczniowie mogli przeżywać świąteczne chwile słuchając Koncertu Bożonarodzeniowego.

Czas świętowania i radości zabraliśmy do swoich domów.

Wesołych Świąt!