Spełniamy marzenie Kai

Spełniamy marzenie Kai

Kaja jest 6-letnią dziewczynką, która większość czasu spędza w szpitalu. Jej marzenie to niebieski tablet, który będzie umilał trudny czas w chorobie. Kaja jest podopieczną fundacji „Mam marzenie”. To już trzecie dziecko, któremu pomogliśmy spełnić marzenie. W tym roku zorganizowaliśmy kiermasz, na którym znalazły się nie tylko pyszne słodkości, ale także anioły, rysunki, serca, zwierzaki ręcznie wydziergane i inne przedmioty. Udało nam się zebrać  3000 zł. Cieszymy się ogromnie ponieważ nadwyżkę możemy przeznaczyć na kolejne marzenie! A wszystko to dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców klas 2b,2c,2e,2g,3g i 4d. Serdeczne podziękowanie  kierujemy do uczniów, którzy wzięli udział w sprzedaży naszych kiermaszowych skarbów oraz Radzie Rodziców, która wylicytowała anioły. Dziękujemy wszystkim  dzieciom z klas I-III, które wykonały ozdoby świąteczne. Szczególne podziękowanie należy się także dziewczynkom z klasy 4d i 4a oraz ich mamom, które spontanicznie włączyły się w naszą akcję.

Pamiętajmy, że dobro wraca do właściciela!

Beata Patryas- koordynator

Zdjŕcie0386 resized Zdjŕcie0383 resized