Rajd rowerowy

Uwaga Uczniowie i Rodzice!

Zaczynamy nowy sezon turystyczno-rajdowy!

Już po raz 12 zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku będzie to 5 października.

W rajdzie biorą udział drużyny 2-6 osobowe i przynajmniej jedna osoba musi być dorosła i pełnić rolę opiekuna. Może to być mama, tato, ciocia, babcia. Może zabrać ze sobą „cudze”dzieci. Drużynę trzeba zgłosić w świetlicy lub u wychowawcy do środy 2 października, na specjalnym formularzu ( dostępny w świetlicy i na stronie szkoły) oraz wpłacić 10,-zł od osoby.

Godzina startu na rajd jest inna dla każdej drużyny. Uczestnicy zostaną o niej poinformowani w czwartek lub piątek przed rajdem.

Tegoroczna trasa jest niespodzianką, jej długość to ok.14km. Rajd ma formę gry terenowej. Na uczestników na trasie czekają różne zadania, które są punktowane. Drużyna, która zgromadzi najwięcej punktów, zdobywa Puchar Dyrektora Szkoły.

Wszystkich czeka dobra zabawa i atrakcyjna trasa. Czekamy więc na zgłoszenia.

Opiekun SKKT Joanna Korcz-Koralewska