Prezent dla biblioteki z okazji wystawy „100 na 100”

Intensywnie trwają przygotowania do wystawy „100 na 100” czyli 100 zdjęć na stulecie biblioteki. Oprócz byłych i aktualnych nauczycieli, pracowników, uczniów, absolwentów, rodziców, swarzędzkich bibliotekarzy, osób na co dzień promujących dobrą literaturę udało się również zaangażować wielu fantastycznych autorów. Od jednej z autorek otrzymaliśmy prezent. Agnieszka Mielech, twórczyni świetnej serii książek „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” przysłała nam swoje książki z autografem, zakładki i kalendarze.
Bardzo dziękujemy!

Przekroczyliśmy już pierwotnie zakładaną liczbę zdjęć, więc planujemy zmianę nazwy na „100 i więcej zdjęć na stulecie biblioteki”. Jeśli jednak ktoś ma jeszcze ochotę włączyć się w akcję i zrobić zdjęcie ze swoją ulubioną lub ważną książką dla dzieci i młodzieży to zapraszamy.
Ostateczny termin nadsyłania fotografii to 5 grudnia.
Zdjęcia można przesyłać na adres imetlersp1@wp.pl.