PODSUMOWANIE PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

5 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego podsumowaliśmy nasze działania w mijającym już roku szkolnym. Był czas na pogrożenie palcem – tym osobom, które w niewielkim stopniu wspierały pracę SU, a także pogratulowanie tym, na których zawsze można było liczyć. Wszyscy, zarówno opiekunowie, jak i uczniowie mamy świadomość jak dużo pracy i zaangażowania wymaga przynależność do Samorządu Uczniowskiego, dlatego warto podziękować i pogratulować osobom, które tego niełatwego zadania się podjęły.

Co zorganizowano w ramach działań Samorządu Uczniowskiego?
→ 4 dyskoteki szkolne
→ pocztę świąteczną
→ przygotowanie kartek z okazji świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pracowników i rozdawanie ich przez kolędników
→ udział w WOŚP
→ Jedynkową Pocztę Walentynkową we współpracy z biblioteką szkolną
→ konkurs fotograficzny „Zabawne zdjęcie z ferii”, w którym nagrodą była wycieczka do Tajemniczego Pokoju w Poznaniu
→ konkurs „Lubię To!”, w którym nagrodą była wycieczka do Jump Areny w Poznaniu.
Oczywiście przez cały rok trwały działania związane z projektem NajKlasa m.in.: ocena wystroju sal, kronik klasowych prowadzonych na stronie internetowej szkoły, monitorowanie zbiórki makulatury, baterii oraz kasztanów.

Każdy uczeń należący do Samorządu Uczniowskiego na pamiątkę wspólnie spędzonego roku otrzymał zaświadczenie. Niestety oko fotografa uchwyciło tylko połowę składu Rady. Cześć uczniów musiała szybciej wyjść ze spotkania spiesząc się na basen.

Dziękujemy za wspólny rok i do zobaczenia w roku szkolnym 2018/2019.