London – mission completed :-)

W dniach 19-25 marca sześcioro uczniów wraz z nauczycielem było na wycieczce w Londynie.

Po długiej podróży dotarliśmy do upragnionego celu. Zaczęliśmy od wizyty w London Dungeon – muzeum tortur i strachu, w którym dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy związanych z historią Anglii. Następnie powędrowaliśmy przed Buckingham Palace oraz Big Bena aby zrobić sobie kilka zdjęć. Wieczorem udaliśmy się do naszych opiekunów – rodzin angielskich. Pomimo naszych obaw, wszyscy okazali się bardzo sympatyczni i bez problemu mogliśmy się z nimi porozumieć. Było to świetne doświadczenie!

W ciągu następnych dni zwiedziliśmy między innymi: Shrek Adventure, London Eye, Oxford, National Gallery, National History Museum, stadiony Chelsea i Arsenalu oraz Warner Bros Studio, które zrobiło na dzieciach największe wrażenie. W studiu  były prawie wszystkie rekwizyty używane podczas kręcenia filmu o Harrym Potterze.

Wycieczka do Londynu jest niezapomnianym doświadczeniem! Podczas wyjazdu dzieci dowiedziały się mnóstwo interesujących rzeczy oraz miały okazję poćwiczyć język angielski w codziennych sytuacjach. Polecamy wszystkim 🙂 .

Kiedy śladami Harrego Pottera podążamy

to też cały Londyn wzdłuż i wszerz zwiedzamy.

Nasz przewodnik ciekawie nam opowie

i każdy z nas na pewno dużo się dowie.

Wszyscy mają jakąś pamiątkę,

a z kart pracy dostaniemy piątkę!

Ta wycieczka będzie niezapomniana

dużo lepsza niż wycieczka do Poznania.

Dziękuję za tą wycieczkę i czekamy na ich więcej.

Wiktoria klasa 6a.