Kto został Chemikiem Alchemikiem ?

Zdalne nauczanie nie stanowiło przeszkody dla młodych pasjonatów chemii by sprawdzić się w szkolnym konkursie chemicznym,  porównać swoją wiedzę z kolegami i koleżankami z innych klas i zdobyś tytuł….

Oj … przez całe 60 minut dzielnie walczyli ze wzorami, doświadczeniami, zadaniami gdzie więcej było matematyki niż chemii ( no ale przecież od zawsze wiadomo, że matematyka to królowa nauk ???? ), świdrowali wzrokiem układ okresowy i łamali głowy nad wiązaniami chemicznymi, liczyli elektrony ( choć nigdy ich na oczy nie widzieli ???? )… no i udało się…

Tytuł Chemika Alchemika

 zdobył  Rafał Karbowiak – uczeń klasy 7A

Miejsce II zdobyła Nina Gryska – uczennica klasy 7D

Miejsce III przypadło Julii  Chojnickiej – uczennicy klasy 7D

Dziękuję Wam za pasję, wytrwałość, samodzielną pracę podczas zdalnego nauczania, obserwację świata, szukanie odpowiedzi na najtrudniejsze pytania…

Wasza nauczycielka chemii Magdalena Ignacik