Konkurs recytatorski „Tęczowy Świat Poezji”

Konkurs recytatorski „Tęczowy Świat Poezji”

26 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski  „Tęczowy świat poezji” pod hasłem: „Wierszyki Michała Rusinka”. W  konkursie wzięli udział uczniowie z  klas I- III. Uczestnicy konkursu byli bardzo dobrze przygotowani, przez co poziom był  niezwykle wysoki. Większość uczniów miała ciekawe przebrania i rekwizyty, co jeszcze bardziej podniosło jakość występu a wiersze przygotowane przez uczestników  zostały wyrecytowane z aktorskim wręcz przygotowaniem. Dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy dodatkowo stworzyli miłą i ciepłą atmosferę. Całość wypadła doskonale!

W jury zasiadły: p .Beata Patryas, Magdalena Urbaniak-Szulc oraz Hania Janowska.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce    Kuba Zloch kl. I b

II miejsce   Jędrzej Podzerek kl. II c

III miejsce  Darek Podlasiński kl. I a

Wyróżnienie otrzymali:

Natalia Smakowska  kl. III b oraz Jan Sikorski kl. III a

Wszystkim uczestnikom konkursu należą się ogromne gratulacje i podziękowania! Hania Janowska