Konkurs plastyczny na logo i hasło promocyjne dotyczące selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

Gminny konkurs plastyczny

W poniedziałek, 30. stycznia 2023 r. o godz. 12:00, w Ośrodku Kultury w Swarzędzu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na logo i hasło promocyjne dotyczące selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Wręczono nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom. Z naszej szkoły wyróżniono prace Marty Sowady z klasy 8a i Marii Mikołajewskiej z klasy 8b.

Gratulujemy nagrodzonym.

Dodatkowo wybrane znaki graficzne oraz hasła promocyjne będą przeznaczone do celów: promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych związanych z gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Swarzędz. Będą umieszczane na plakatach, ulotkach i innych drukach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych oraz na gadżetach promocyjno-reklamowych i nośnikach reklamy zewnętrznej.

Sławomira Spiżewska