KONKURS LUBIĘ TO!

Celem konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski było pokazanie jak dużo różnorodnych pasji mają nasi uczniowie. Dowiedzieliśmy się, że interesują się poezją, piłką nożną, uwielbiają malować, czytać, tańczyć, uprawiać gimnastykę artystyczną, pole dance,  słuchać muzyki. Okazało się również, iż w gronie naszych uczniów są pasjonaci królików i osoby tworzące różne układy elektroniczne przy pomocy ARDUINO.

Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Spośród wszystkich dostarczonych prac, większość stanowiły plakaty. Otrzymaliśmy również trzy prezentacje.

Jury nagrodziło następujące osoby:
Kornelia Borzymowska
Maria Mikołajewska
Amelia Nadolna
Kornelia Nowak
Jagoda Roszczka
Amelia Rykowska
Maria Zuchniak

W ramach nagrody uczniowie 14 maja wyjechali do Poznania do Jump Areny. Wycieczka sfinansowana została przez Radę Rodziców.