Koncert kolęd

10 stycznia 2019 r. o godz.18 w naszej szkole odbył się koncert kolęd pt. ” Witaj, Gwiazdko Betlejemska!”. Było to już kolejne spotkanie tego typu i ogromna frajda, jak dla wykonawców, tak i dla przybyłych gości, rodziców. W koncercie udział wzięli: uczniowie naszego chóru szkolnego ” Wesołe nutki”, chór ze Szkoły podstawowej nr 3 pod dyrekcją pani Katarzyny Stromowskiej oraz chór męski przy Cechu Stolarzy Swarzędzkich”Akord” pod dyrekcją pani Jadwigi Maćkowiak. Pod czas koncertu mogliśmy również obejrzeć JASEŁKA szkolne przygotowane przez uczniów naszej szkoły, opracowane przez panią Marię Kluczkę oraz występ dwóch grup tanecznych przygotowanych przez panią Joannę Kunkel. Duże zainteresowanie budziły występy solistyczne- Igora Sarbinowskiego (klasa 4c), Oli Zielaznej (klasa 4a). Szczególnie niepowtarzalnym był występ uczennicy Leny Figiel (klasa 3a) z kolędą ” Z narodzenia Pana”, która chyba jeszcze nie raz, mam nadzieję, nas zadziwi i zaskoczy. Cały koncert prowadzony był przez uczniów klasy 5d: Galewskiego Aleksandra i Julię Sobczak, którzy sobie świetnie poradzili z tym zadaniem!
Koncert zakończył się wspólnym zaśpiewaniem, przez wszystkich wykonawców i publiczność, kolędy ” Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Szkoda, że czas biegł tak szybko, ale czekamy na kolejne występy i muzyczne doznania w murach naszej szkoły!

W galerii szkoły kilka zdjęć z tej imprezy.