KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

6A charytaywnie…DZIECI DZIECIOM

uczniowie klasy 6A przy wsparciu rodziców organizuje akcję charytatywną: „6A charytatywnie…Dzieci Dzieciom”.

Celem jest wsparcie „Akcji Gwiazdor”, która już 16 lat temu została zapoczątkowana przez kilku wolontariuszy na terenie Wielkopolski, rozpoczynając od współpracy z ośrodkami Caritas.

Dzieci z różnych świetlic na terenie Wielkopolski piszą listy do „Gwiazdora” –  listy, w których skryte są marzenia, dla nich najczęściej nie do spełnienia, a dla większości społeczeństwa jednak osiągalne.

Kilka takich listów, od konkretnych dzieci,  trafi też do nas. Możemy sprawić, że te dzieci dostaną w tym roku prezent pod choinkę. Prezenty zostaną przekazane przez przedstawiciela 3-klasowej do wolontariusza regionu, a dalej „Gwiazdor” przekaże je dzieciom.

Jak chcemy to zrobić?

27 i 28.11, 17:30 – 19:00  podczas Drzwi Otwartych organizujemy w szkole kiermasz świąteczny.

W ten sposób chcemy zebrać fundusze, aby móc odpowiedzieć na listy i przygotować prezenty pod choinkę.

Zapraszamy do zakupu świątecznych stroików, które własnoręcznie wykonaliśmy:-)

Dołączcie do łańcuszka dobrych serc i pomóżcie nam spełnić marzenia innych dzieci.

Do zobaczenia

klasa 6a