JOANNA KRZYŻANEK W BIBLIOTECE

Mieliśmy ogromny zaszczyt gościć w bibliotece p. Joannę Krzyżanekautorkę około 100 książek dla dzieci. Fantastyczną, ciepłą i niesamowicie barwnie opowiadającą „mamę” takich postaci jak: Cecylka Knedelek, Lamelia Szczęśliwa, Ignaś Ziółko, Kura Adela, Emilian Apla, czy też Rodzina Wafelków. Autorka spotkała się w bibliotece z naszymi najmłodszymi uczniami z oddziału przedszkolnego i klasami drugimi. Opowiedziała m.in. o swojej pierwszej książce, Starym Knedelkowie i zamieszkujących go mieszkańcach. Drugoklasiści z pudełek po zapałkach stworzyli różne postacie, a najmłodsi pięknie narysowali małe i duże koty. Pani Asi ogromnie dziękujemy za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że jeszcze się w jedynce spotkamy.