Foto relacja z lekcji w domu ;)

Kochani! Wszyscy przechodzimy teraz przez to samo – siedzimy w domach i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Wiemy, że sytuacja nie jest łatwa, ale mimo wszystko się nie poddajemy i staramy się wykorzystać czas powtórek jak najlepiej! Życzymy wszystkim dużo zdrowia i dużo pozytywnej energii 🙂

Zgłębiliśmy wiedzę na temat wirusa, wiemy czym jest i na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę. To ważny czas dla całego ŚWIATA!


Obejrzeliśmy również film pt.: „Pan Patyk”, który jest jedną z wielu propozycji Nowych Horyzontów Edukacji Filmowych – bardzo ciekawe, norweskie kino, polecamy! W filmie główny bohater miał swojego przyjaciela, który nazywał się Patyczak – w skrócie Patyk. My też stworzyliśmy swoich przyjaciół 😉 Spróbujcie – to naprawdę wciąga!

Dotarła do nas także informacja, że naszą klasę chce odwiedzić bohaterka naszej lektury „Karolcia”. Miała przyjechać dzisiaj 20 marca 2020 roku. Ale ponieważ Karolcia – w książce, nie żyje w czasach internetu i mediów społecznościowych musieliśmy napisać do Karolci tradycyjny list, w którym opisaliśmy dokładnie, dlaczego nie możemy się z nią dzisiaj zobaczyć. Mamy jednak głęboką nadzieję, że już niebawem spotkamy się z Karolcią 😉

Wczoraj postanowiliśmy zrobić coś szalonego! Ponieważ na Ziemi szaleje wirus, przenieśliśmy się na jeden dzień do Kosmosu, żeby przypomnieć sobie Układ Słoneczny! 

Staramy się także pozostać ze sobą w stałym kontakcie – to nam dodaje otuchy i czujemy się cały czas drużyną, zespołem, klasą i najlepszą ekipą pod Słońcem!!!

No i najważniejsze! Bo na to czekamy każdego dnia – niektórzy są gotowi w blokach startowych już o 8.00 rano!!! „NASZE” puzzle – czyli zrobione z naszych klasowych zdjęć. Codziennie nowe, codziennie trudniejsze. Wy też możecie poukładać, jeśli macie ochotę – wystarczy wejść na stronę https://www.jigsawplanet.com

Trzymajcie się! Życzymy wszystkim dużo zdrowia – i pamiętajcie: dbajcie o siebie i o swoich bliskich, odpoczywajcie i relaksujcie się – to ważne, i dużoooooo się uśmiechajcie ;-))))