Dzień Pluszowego Misia – PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące…”

Paulo Cohelo

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia, nasza szkoła włączyła się w szlachetną akcję fundacji „Mam Marzenie”, której celem jest zbiórka maskotek i gier planszowych dla dzieci, które przebywają na oddziałach onkologicznych. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu, jak zawsze udowadniają swoją postawą i czynnym włączeniem się w akcję, że nieobce jest im dobro i uśmiech drugiego człowieka. Informujemy, że wszystkie maskotki i gry zostały dostarczone do siedziby fundacji w Poznaniu. Mamy nadzieję, że przysporzą wiele radości i uśmiechów małym pacjentom oddziałów onkologicznych.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za okazane serce i za włączenie się w zbiórkę. Wspólnie udało nam się zebrać sporą ilość maskotek i gier.

Magdalena Chmielewska
Maja Koczorowska – Rębacz