Darmowe zajęcia dla dzieci z Ukrainy…

Szanowni Rodzice! W naszej szkole, dnia 16 12. 2022r. o godz.16:00 . Fundacja „ Dzieciaki i Zwierzaki” proponuje kolejne spotkanie dla przybyłych Ukraińców. W ich ofercie:1. Zajęcia rehabilitacyjne, ogólnorozwojowe, konsultacje wad postawy, integracja sensoryczna dla Uchodźców.2. Dla wszystkich Ukraińców zajęcia plastyczne, ogólnorozwojowe, BADANIE LEKARSKIE 10. 12. 2022 prowadzone przez dr Piotra Orchowskiego, integracja sensoryczna, zajęcia rehabilitacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkanie! Шановні Батьки!В нашій школі, дня 16.12.2022р. о год.16:00 відбудеться для Вас наступна зустріч з представником фундації„ Dzieciaki zwierzaki” .В їх пропозиціях для Ваших дітей, безкоштовно:1. Заняття з реабілітації, загальнорозвиваючі заняття, консультації по причинам фізичних вад, сенсорна інтеграція для Біженців.2. Для всіх Українців заняття з малюнку, , загальнорозвиваючі заняття, ЛІКАРСЬКЕ ОБСТЕЖЕННЯ 10.12.2022р. веде лікар dr Piotr Orchowski, сенсорна інтеграція, заняття з реабілітації.Ласкаво просимо на зустріч!