XXVII Finał WOŚP – podsumowanie.

13 stycznia 2019 roku nasza Szkoła po raz kolejny przyłączyła się do zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało nam się zebrać 4106,99 zł. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, mimo pierwszej niedzieli ferii zimowych, mimo niezbyt dużej ilości mieszkańców na ulicach nasi wolontariusze spisali się na medal! Dziękuję z całego serca naszej wspaniałej młodzieży oraz naszym cudownym opiekunom, którzy wzięli udział w zbiórce. Dzięki takim ludziom jak Wy można tworzyć lepsze jutro! Podziękowania kieruję także w stronę rodziców naszych młodych wolontariuszy – już to Państwu mówiłam, ale powiem raz jeszcze: macie Państwo dobre dzieci 😉 Dziękuję, że jesteście!!! Praca na rzecz WOŚP była prawdziwą przyjemnością i ogromnym zaszczytem. „Do końca świata i jeden dzień dłużej”….

Hania Janowska