SKKT

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO AKTYWNEGO SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU Z SKKT CZYLI SZKOLNYM KOŁEM TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYM
rok szkolny 2018/2019

Z kim? Jak? Gdzie? Kiedy?
Z kim?
Z SKKT czyli ze Szkolnym Kołem Turystyczno-Krajoznawczym. Opiekunem Koła jest p.Joanna Korcz-Koralewska, ale w wycieczkach biorą też udział inni nauczyciele, najczęściej p. Katarzyna Nadulicz i p. Anna Wietrzykowska.
Jak?
O, na rozmaite sposoby! Organizujemy wycieczki piesze, rowerowe, autokarowe,  podchody, gry terenowe, plenery malarskie.  Dla dzieci i dla rodziców. Zwiedzamy, podglądamy przyrodę, podziwiamy zabytki. Robimy wyścigi, konkursy, palimy ogniska, pieczemy kiełbaski i zajadamy grochówkę. Zdobywamy też odznaki turystyczne i zbieramy znaczki rajdowe. Czasem w słońcu, czasem w deszczu, ale zawsze dobrze się bawimy.

Gdzie?

Gdzie chcecie. Najczęściej w najbliższej okolicy, ale robimy też trochę dalsze wyprawy.

Kiedy?

W wybrane soboty, czasem – w niedziele, ale rzadko. Informacje zawsze można znaleźć na stronie  szkoły w zakładce SKKT, ale także na plakatach w szkole
i w świetlicy.

Opiekun koła: Joanna Korcz-Koralewska