Szanowni Państwo!

IV Festyn Rodzinny już za nami. Kolejna impreza i kolejny spektakularny sukces Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu.Najlepszym dowodem celowości podjętych działań były duża liczba uczestników i szczęśliwe miny dzieci.

Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas. W sposób szczególny chciałbym wyróżnić w swoich podziękowaniach członków Prezydium Rady Rodziców, którzy mają w sobie tyle energii, zaangażowania i pomysłów, że zarażają nimi  innych. Serdecznie Państwu dziękuję za wspólnie spędzony czas, współpraca z Państwem i udział w Festynie były i są dla mnie wielką przyjemnością.

Elżbieta Nawrocka