Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców – roczniki 2002-4

Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców
(roczniki 2002 – 2004)
W czwartek 26.10.2017 roku w Paczkowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców. Zawody odbyły się w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Paczkowie. Opiekunem naszych zawodników był nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Kowalczyk.

Do zawodów zgłosiło  się pięć szkół. Cztery byłe Gimnazja, obecnie Szkoły Podstawowe z Oddziałami Gimnazjalnymi oraz nasza SUPER JEDYNKA. Mecze odbywały się sposobem „każdy z każdym”. Wszystkie zespoły wystawiły do zawodów uczniów z rocznika 2002 czyli dwa lata starszych od naszych chłopaków. Mimo przewagi wzrostu, siły i wagi ze strony przeciwników nasi zawodnicy nie odpuścili żadnego meczu walcząc jak równy z równym, pokazując ogromnego ducha walki.  Ostatecznie zajęliśmy ostatnie piąte miejsce, ale zyskaliśmy szacunek za super postawę i bardzo dobrą, odważną grę.

Reprezentowała nas drużyna w składzie:
Dawid Pikiński – VII A
Oliwier Witkowski – VII A