Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców (rocznik 2005 i młodsi)

W środę 18.10.2017 roku w Paczkowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Unihokeju Chłopców. Zawody odbyły się w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Paczkowie. Opiekunem naszych zawodników był nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Kowalczyk.

Do zawodów zgłosiło  się siedem zespołów czyli wszystkie stare szkoły  podstawowe z Gminy Swarzędz. Mecze odbywały się sposobem „każdy z każdym” . Mimo bardzo dobrej i wyrównanej gry naszym chłopcom zabrakło troszkę szczęścia i ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce.

Reprezentowała nas drużyna w składzie:Maksymilian Dembiński – VIB
Jakub Oses – VIB
Oliwier Gałdyński – VIE
Bartosz Ciećmierowski – VIC
Kacper Wiencis – VIC
Igor Lesiński – VIE
Marek Biedny – VID
Norbert Warguła – VID
Mateusz Frąckowiak – VID
Szymon Sobczak – VIC
Michał Wasyluk – VIC
WIELKIE  BRAWA  I  GRATULACJE  ZA  SUPER  WALKĘ!!!!!!