Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2005 i młodsi)

Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz
w Piłce Nożnej Chłopców

(rocznik 2005 i młodsi)
III miejsce
W czwartek 19.10.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Nożnej Chłopców. Organizatorem zawodów była dyrekcja oraz nauczyciele wychowania fizycznego wyżej wymienionej szkoły. Opiekunem naszych zawodników był nauczyciel wychowania fizycznego Maciej Kowalczyk.
Do zawodów zgłosiło się 7 reprezentacji Szkół Podstawowych z Gminy Swarzędz:
SP 1, SP 4, SP 5, SP Paczkowo, SP Zalasewo, SP Wierzonka, SP Kobylnica
Zawody odbywały się z podziałem na dwie grupy eliminacyjne. Z każdej grupy do półfinałów awansowały po dwa zespoły. Nasi chłopcy do półfinału awansowali ze swojej grupy z pierwszego miejsca. Niestety o wejście do finału po bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy w karnych.Został do rozegrania mecz o trzecie miejsce, którego
wydrzeć już sobie nie daliśmy.

Reprezentowała nas drużyna w składzie:

Maksymilian Dembiński – VIB, Jakub Oses – VIB, Bartosz Ciećmierowski – VIC, Kacper Wiencis – VIC, Igor Lesiński – VIE, Maksymilian Czerwiński – VIB, Filip Dąbrowski – VIA, Hubert Jędrzejczak – VIA,, Szymon Piekarski – VIA, Nikodem Kochanowski – VIE
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!