klasa 5b

WYCHOWAWCA: PANI MARZANNA ADAMCZAK

Znalezione obrazy dla zapytania gify rozpoczęcie roku szkolnego

Wybory!
Na początku roku szkolnego odbyły się wybory. W ten dzień musieliśmy się ubrać na galowo. Kandydującymi z naszej klasy były: Aleksandra Kubiak oraz Kinga Szumska. Z racji, że byłam w komisji pomagałam małym uczniom zaznaczyć poprawnie no osobę, którą chcieli zagłosować. Wszyscy byliśmy ciekawi, kto będzie w samorządzie. Kilka dni później były wyniki i okazało się, że oby dwie dziewczyny się dostały do samorządu uczniowskiego. Jestem z nich bardzo dumna, myślę, że nie tylko ja lecz cała klasa.
                                                                                            Zuzanna Delmanowska
Znalezione obrazy dla zapytania gify wybory

Eko-Babie Lato

W dniu 16 września odbył się konkurs gminny „Eko-Babie Lato”. Uczestnicy mieli do wyboru albo zrobienie ekologicznego domku lub ubrania. W kategorii „Eko-ciuszek” klas 4-6 nasza szkoła zajęła I miejsce. Natomiast w kategorii „Eko-dom” nasza szkoła uplasowała się na II miejscu. Zachęcam do wzięcia udziału w tym konkursie w następnym roku, bo warto. To super zabawa.

Kaja Stefańska
14 października – Dzień Edukacji Narodowej
W dniu 14 października 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela. Klasa podarowała uczącym nas nauczycielom kwiaty. Nauczyciele byli bardzo szczęśliwi za upominki od uczniów. Przed tym świętem, kilka osób wykonało plakat z mocą życzeń.
Choć nie było apelu, to święto uważane jest przez nas za bardzo ważne. To właśnie dzięki pracy naszych nauczycieli możemy zgłębić swoją wiedzę i umiejętności.

Aleksandra Kiszka, Zofia Książek, Kaja Stefańska
Znalezione obrazy dla zapytania gify bukiety ruchome urodzinowe
11 listopada – Święto Niepodległości
 W dniu 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Pani Dyrektor opowiedziała nam historię Polski. Na uroczystości śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Uczestnictwo w tej uroczystości przypomniało nam jak nasi przodkowie walczyli o wolność swojej Ojczyzny.
                                                                                                                             Aleksandra Kiszka, Zofia Książek, Kaja Stefańska
Znalezione obrazy dla zapytania gify święto niepodległości
Dyskoteka andrzejkowa
W piątek 24 listopada odbyła się dyskoteka szkolna. Na imprezę były zaproszone klasy 4 i 5. Zabawa trwała od godziny 18:30 do 20:00,prawie cała klasa była obecna. Dziewczyny bawiły się doskonale, tańczyły, śpiewały i skakały, a chłopcy bawili się dookoła sali. Muzyka była na początku super, a później się pogorszyła. Wychodziliśmy z sali zadowoleni i pełni uśmiechu. Naszej klasie ta impreza bardzo się podobała i mamy nadzieję, że będzie takich więcej.

Znalezione obrazy dla zapytania dyskoteka gify ruchome

Julia Rozynek

Dnia 24-11-2017 r. odbyła się dyskoteka szkolna, na którą czekaliśmy już od dawna. Ja z Kingą, Pauliną, Olą i Amelią dmuchaliśmy balony
oraz dekorowaliśmy salę gimnastyczną. Gdy większość osób już przyszła nauczyciele zgasili światło i włączyli muzykę. Wszyscy się świetnie bawili.
To była najlepsza dyskoteka w moim życiu.

Beata Brońska
Kacper Panek

Turniej TYMBARKA

W Turnieju Tymbarka wzięło udział sześciu chłopaków z naszej klasy.
Graliśmy 6 meczy, z tego 5 wygraliśmy i 1 zremisowaliśmy,  był to mecz finałowy z Kobylnicą. Wynik tego meczu to 4:4, lecz wygraliśmy ten turniej przewagą bramek w pozostałych meczach.
Zdobyliśmy puchar i daliśmy go Pani Dyrektor. Po turnieju poszliśmy na pizzę .
Następnego dnia dostaliśmy dyplomy od naszego Pana Trenera .

Malicki Mateusz ,
Dajerling Igor,
Młynarczak Eryk ,
Nowacki Igor .