klasa 4c

WYCHOWAWCA: PANI ANNA SZYMCZAK

Zdjęcie klasowe

Drodzy Uczniowie!

Niech ten nowy rok szkolny 2017/2018 będzie dla Was wyzwaniem i wspaniałą przygodą.

Z całego serca życzę Wam zapału i ambicji.

Wychowawca:)

=====================================================================

Dzień Edukacji Narodowej

W tym dniu nasza klasa wręczyła różyczki i złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, nie zapomnieliśmy również o Pani Dyrektor.  Od wychowawczyni otrzymaliśmy kolorowe pisaki.                                                                                                             klasa 4 c

=========================================================================

11 listopada – Święto Niepodległości

W tym dniu, galowo ubrani, braliśmy udział w apelu z okazji Święta Niepodległości. Podczas uroczystości  słuchaliśmy pieśni patriotycznych. Nasza Amelia pięknie śpiewała w chórze.

Klasa 4 c

STOP DLA HAŁASU

MÓWMY GŁOŚNO O TYM,

ŻEBY BYŁO CISZEJ

Na zajęciach z wychowawcą dowiedzieliśmy się, że hałas jest  niezdrowy. Powoduje ból i uszkadza nasz słuch, który przecież jest bezcenny i warto o niego dbać.

============================================================================

24 listopada mieliśmy przyjemność bawić się na dyskotece szkolnej, w której brały udział 4 i 5 klasy. DJ Witek grał świetne utwory. Zabawa była bardzo udana i trwała od godz. 18.00 do 20.00. Nie możemy doczekać się kolejnych imprez!:)

Klasa 4 c

Na szkolnej dyskotece było fajnie i zabawnie. Bardzo podobała mi się muzyka.

Zuzia

===========================================================================

Andrzejkowe wróżby w naszej klasie

• wróżba z jabłkiem

• wróżba z butelką

• andrzejkowe szpilki

• andrzejkowe kubeczki

===========================================================================

Wyjazd do Multikina w Poznaniu  na film pt. ,,Superagentka” .

5.12. 2017 r. razem z klasą 5 b pojechaliśmy do kina na film pt. ,,Superagentka”. Pogoda niestety nam nie dopisała, za to humory jak najbardziej 🙂

Film bardzo mi się podobał,  ponieważ był ciekawy i tajemniczy.

Dominika

===========================================================================

******************************************************************************************

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE Z RODZICAMI

6 grudnia odbyły się  w naszej klasie Mikołajki, które spędziliśmy z rodzicami. Dostaliśmy kalendarze adwentowe, nie zabrakło też słodyczy. Czas upłynął bardzo sympatycznie. Wykonywaliśmy bombki bożonarodzeniowe na choinkę, która niedługo będzie w naszej sali.  Bardzo dziękujemy rodzicom, że byli razem z nami:)

Mikołajki z rodzicami były bardzo ciekawe i miłe. Z pomocą mamy zrobiłam bombkę na choinkę, używając kolorowych wstążek.

Olga

Mikołajki były świetne. Dostaliśmy prezenty. Zrobiłam kulę ozdobioną kolorowymi tasiemkami.

Ania