klasa 4b

WYCHOWAWCA: Pani Magdalena Cyran

Wybiła już godzina.

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką szkolną, nad zeszytem…

Życzę wam wszystkim na początek

Szkolnego roku – samych piątek!

Nasze zasady :

1. Szanujemy się nawzajem

2. Szanujemy swoją i cudzą własność

3. Słuchamy nauczycieli

4. Na lekcjach zachowujemy ciszę

5. Zgłaszamy się , gdy chcemy coś powiedzieć

6. Dbamy o czystość i piękno języka polskiego

7. Jesteśmy dla siebie pomocni

Samorząd klasowy:

Przewodniczący : Marcel Musioł

Z -ca : Katarzyna Panek

Skarbnik : Victoria Zelissen

Wybory do samorządu

W szkole zawsze dzieje się coś ciekawego. Tym razem były to wybory do samorządu uczniowskiego. Przyszliśmy do szkoły ubrani na galowo. Wybory odbywały się w bibliotece. Były cztery miejsca, do których podchodziliśmy,  żeby odebrać kartę i zagłosować. Na karcie były wypisane nazwiska kandydatów, w tym także moje. Zaznaczaliśmy krzyżykiem nazwisko swojego faworyta, a później wrzucaliśmy kartę do urny. Po trzech dniach były wywieszone wyniki. Było super !

Jagoda R.

Wycieczka do kina

Dnia 20 października nasza klasa pojechała autobusem do kina na film animowany pt. ,,Emotki”. Był to film fantastyczny o świecie emotikonów. Większość filmu odgrywała się w różnych aplikacjach w telefonie, a konkretniej w neonowym Textopolis, gdzie emotki wszelkich stanów, zawodów i ekspresji czekają aż właściciel magicznego pudełka nada sens ich istnieniu i zastąpi nimi niewyrażalne uczucia.

Po zakończeniu seansu wyszliśmy z galerii i udaliśmy się do autobusu, który zawiózł nas na przystanek bardzo blisko szkoły.

Mnie osobiście film bardzo się podobał.

Jakub Cz.

Razem z klasą IV a udaliśmy się do Multikina na film pt. ,,Emotki”. Do kina dotarliśmy autobusem. Weszliśmy na sale i usiedliśmy na wyznaczonych miejscach. Wszyscy byli ciekawi co się wydarzy. Film opowiadał o emotikonie, który jako jedyny umiał zmieniać twarz.

Z kina wyszliśmy zadowoleni i uśmiechnięci. Wszyscy stwierdzili, że film był super ! Polecam wszystkim ten film.

Anna K.

Spotkanie integracyjne

Na spotkanie integracyjne przyszli rodzice i nasi koledzy i koleżanki.Graliśmy w kalambury, zgadywaliśmy przysłowia, wspólnie się bawiliśmy. Każdy przyniósł jakieś gry, w które później graliśmy. Fajnie spędziliśmy ten czas.

Victoria Z. i Natalia N.