„Jedynka” wśród 6 najlepszych zespołów Wielkopolski w Aerobiku Grupowym

XVII WIELKOPOLSKI TURNIEJ AEROBIKOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PLESZEWIE

„Jedynka” wśród  6 najlepszych szkół Wielkopolski w Aerobiku Grupowym

Dnia 5 maja w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie odbył się  XVII  Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym. Na zawodach stawiło się 17 zespołów w dwóch kategoriach – szkół podstawowych i gimnazjum. Naszą „Jedynkę” reprezentował zespół „Tańczące Jedynki”  prowadzony przez pania Joannę Kunkel w składzie: Gracjan Jakubowski, Karolina Mazurczak, Zosia Ochla z kl VI b, Ewelina Jaśkowiak, Amelia Wojtal, Klaudia Skrzypczak z kl. V d, Ewa Kręglewska z kl. Va oraz Jessica Bąkowska z k. V c.  Grupa „Jedynek” startowała z ósmej pozycji. Komisja sędziowska oceniała między innymi choreografię, dobór muzyki, element akrobatyczny, ćwiczenia w pozycjach górnych i dolnych oraz estetykę stroju. Po występach wszystkich zespołów,  nastąpiło ogłoszenie wyników. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła VI miejsce. Był to nasz ostatni udział w tym roku szkolnym w zawodach sportowych. Każde zawody były dla nas wyjątkowe i pełne nowych doświadczeń. Przed nami jeszcze kilka pokazów tanecznych oraz aerobikowych.
To był kolejny bardzo dobry rok „Tańczących Jedynek”
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Opiekun zespołu