Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Szachach Drużynowych

Dnia 9 października 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Szachach Drużynowych- rocznik 2005 i młodsi. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 im Królowej Jadwigi w Swarzędzu. System rozgrywek był szwajcarski, każdy z każdym.

Dzięki sprytowi i grze do samego końca nasza szkoła wywalczyła II  miejsce, co dało nam awans do Drużynowych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Szachach.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl.VI c i a:

Bartosz Ciećmierowski, Marta Błaszczyk, Michał Wasyluk, Szymon Sobczak,
Dobromira Borkowska
Uczniom serdecznie gratulujemy i kibicujemy na mistrzostwach powiatu poznańskiego, które odbędą się 3 listopada w Kórniku.
Opiekunem grupy jest Patrick Miszczak. Zapraszamy miłośników szachów z klas IV-VII na Koło szachowe w czwartki o 16:00.

W dalszym etapie nasz zespół zdobył XIII miejsce . Wyżej wymienionym uczniom gratulujemy zaangażowania i walecznej postawy.