Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy.
(Eleanor Roosevelt).

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice oraz Uczniowie!

Za nami 10 miesięcy pracy, przed nami dwa miesiące zasłużonych wakacji. Za nami rok szkolny 2016/2017, który przyniósł wiele zmian, ale przede wszystkim wiele radości i satysfakcji z wykonywanych obowiązków i odniesionych sukcesów. Od października możemy szczycić się tytułem „Wielkopolska szkoła roku”, który zdobyliśmy w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, zdobyliśmy tytuł mistrza Polski w II edycji konkursu „Edukujemy-Pomagamy” w kategorii szkół podstawowych, certyfikat „Świetlica przyjazna uczniowi” uzyskała świetlica szkolna. Wśród naszych uczniów są laureatka i finalista wojewódzkiego konkursu języka angielskiego organizowanego przez Wielkopolskie Kuratorium Oświaty. Są finaliści na szczeblu wojewódzkim w aerobiku grupowym. Są zwycięzcy konkursów klasowych szkolnych, międzyszkolnych, są zwycięzcy zawodów sportowych. Rada Rodziców zorganizowała Rodzinny Rajd Rowerowy, X Bal Jedynki i wspaniały IV Festyn Rodzinny.
Każdy nawet najmniejszy sukces, to powód do dumy i radości. Każdy nawet najmniejszy sukces, to Nasz wspólny sukces, bo to My tworzymy społeczność Jedynki i za to wszystkim serdecznie dziękuję.

Z okazji rozpoczynających się wakacji chciałabym życzyć Nauczycielom i Pracownikom, słonecznych i pogodnych dni. Niech nadchodzący letni wypoczynek pozwoli nam wszystkim nabrać sił do podejmowania wyzwań i realizacji zadań w nowym roku szkolnym. Wszystkim Uczniom życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku, niepowtarzalnych wrażeń oraz ciekawych przygód, a Rodzicom wielu radosnych chwil spędzonych wspólnie z dziećmi.

Elżbieta Nawrocka
dyrektor szkoły